Reference

Kateřina Gavlasová

S fotografem jsme byli velmi spokojeni, vstřícné jednání, zachytil všechny momenty svatby. Hezké zpracování fotek.

Tereza Jíchová

Služby pana Lokose jsem využila již opakovaně, když jsem chtěla rodičům jako dárek pořídit fotografie s mým mladším bratrem. Jeho profesionální přístup i k dětem mě mile překvapil. Z výsledných fotek jsem byla nadšena i když můj tříletý brácha neměl v ten den zrovna na focení náladu.

Sabina Furišová

V rámci focení našeho pejska oceňuji hlavně trpělivost. Každý kdo se někdy nechal fotit se svým mazlíčkem ví, o čem mluvím. Výsledné fotky byly mnohem lepší, než jsme očekávali a rozhodně Vás doporučíme i našim známým.

Lenka Caninczová

Nechali jsme si od Ondry nafotit svatbu a jsem nadšená. Spolupráce naprosto na výbornou, fotky nádherné. Navíc velmi rychlá a skvělá domluva. Určitě doporučuji dále

Daniel Tychtl

Zkušenost s tímto fotografem jsem nabral během focení na školní tablo. Během focení byl Ondřej velice vstřícný se skvělým osobním přístupem. Dále jsem měl možnost být součástí focení některých sportovních akcí, ve kterých dokázal Ondra skvěle zachytit důležité momenty. Velice ho chválím a vřele doporučuji.

Marie Ručková

Spolupráce na 1*, focení dětí zvládá přímo bravurně a z fotek jsme nadšení. Naše tříletá Julinka pózovala od první minuty a vůbec se nebála, což nás šokovalo a je to zásluha pana fotografa.

Tereza Skřeková

Moc ochotný a šikovný fotograf. Máme s manželem krásné předsvatební fotky a i fotky z naší rozlučky se svobodou. Na všem se dá domluvit, je velmi vstřícný a lidský. Dvakrát jsme měnili termín a vždy nám vyhověl.
Vřele doporučuji.

Tik Tak

Spolupráce s Ondrou se mi moc líbila. Z fotek jsem byl nadšený. Je to mladík, který má zápal do focení a jde vidět, že to pro něj je jistě i koníčkem a né jen prací. Velmi rychlá komunikace, příjemné jednání a fotky na jedničku. Určitě doporučuji dál. Fotil mi produktové fotografie a jeho kreativita mne udivovala. Vymýšlel různá zátiší, kulisy a vychytávky, které dodaly fotkám skvělý vzhled.

falcon relity logo - užití_edited.png

Falcon Reality

Rádi bychom poděkovali touto cestou Ondrovi za skvělé profesionální fotografie k prezentaci námi prodávaných nemovitostí. Od té doby co naše nemovitosti k prodeji fotí Ondra, je prodej nemovitostí téměř okamžitý. Profesionalita, cit pro detail a diskrétnost jsou priority, kterých si u něj nejvíce ceníme. Jsme rádi, že pro nás tyto krásné fotografie ať už interiéru či exteriéru dělá a těšíme se na další spolupráci.

received_1427587330678487_edited_edited.

Kapela Náhoda

Profesionální přístup, skvělé fotky a záliba ve fotografování. Vřele doporučujeme Všem, kteří si chtějí zdokumentovat jakýkoliv den, na který nechtějí zapomenut.

florbal-nove-logo-orez-mensi.png

Slovan florbalový klub

Ondra je spolehlivý fotograf, který vždy odvedl svoji práci skvěle. Perfektně zachytil atmosféru zápasů a ukázal, že i náročné požadavky umí obratně a nápaditě vyřešit. Fotografie byly vždy včas poslány. Mohu jen vřele doporučit.

74294573_647024899160963_318045270321397

Klub Friends

Na základě dlouhodobé spolupráce můžeme Ondru jen doporučit. Spolehlivost a hlavně vždy skvělé navnímání potřeb jsou dva hlavní aspekty, díky kterým naše spolupráce trvá již 2 roky.