top of page

Reference

portrétní focení (2).jpeg

Tereza Jíchová

Služby pana Lokose jsem využila již opakovaně, když jsem chtěla rodičům jako dárek pořídit fotografie s mým mladším bratrem. Jeho profesionální přístup i k dětem mě mile překvapil. Z výsledných fotek jsem byla nadšena i když můj tříletý brácha neměl v ten den zrovna na focení náladu.

zvíře (1)_JPG.jpg.webp

Sabina Furišová

V rámci focení našeho pejska oceňuji hlavně trpělivost. Každý kdo se někdy nechal fotit se svým mazlíčkem ví, o čem mluvím. Výsledné fotky byly mnohem lepší, než jsme očekávali a rozhodně Vás doporučíme i našim známým.

Verča a Andrej (6).jpg

Veronika Gazdíková

S prací pana fotografa jsme byli velmi spokojeni. Těhotenské fotky sklidily u rodiny a přátel velký úspěch. Ondra nás mile překvapil svou profesionalitou, ochotou a také pro mě jako ženu tím, že sebou nosí zrcadlo, pecka! Ještě jednou děkujeme.

svatebni foceni.jpg

Eva Navrátilová

Jeho profesionální práci mohu jen doporučit. Ochotu i když se změnil čas obřadu. Jeho veselou povahu, pořád se usmívá a vybízí vás k různým pózám a tím vznikly naše krásné fotky. Moc děkujeme.

Svatba 20.6.2020 - párové focení (11).jpg

Kateřina Gavlasová

S fotografem jsme byli velmi spokojeni, vstřícné jednání, zachytil všechny momenty svatby. Hezké zpracování fotek.

svatba_2020.jpg

Lenka Caninczová

Nechali jsme si od Ondry nafotit svatbu a jsem nadšená. Spolupráce naprosto na výbornou, fotky nádherné. Navíc velmi rychlá a skvělá domluva. Určitě doporučuji dále.

Julinka (11).jpg

Marie Ručková

Spolupráce na 1*, focení dětí zvládá přímo bravurně a z fotek jsme nadšení. Naše tříletá Julinka pózovala od první minuty a vůbec se nebála, což nás šokovalo a je to zásluha pana fotografa.

Terka & Dan (9)_edited.jpg

Tereza Skřeková

Moc ochotný a šikovný fotograf. Máme s manželem krásné předsvatební fotky a i fotky z naší rozlučky se svobodou. Na všem se dá domluvit, je velmi vstřícný a lidský. Dvakrát jsme měnili termín a vždy nám vyhověl.Vřele doporučuji.

DSC_0060.jpg

Daniel Tychtl

Zkušenost s tímto fotografem jsem nabral během focení na školní tablo. Během focení byl Ondřej velice vstřícný se skvělým osobním přístupem. Dále jsem měl možnost být součástí focení některých sportovních akcí, ve kterých dokázal Ondra skvěle zachytit důležité momenty. Velice ho chválím a vřele doporučuji.

LokosPhoto - Svatba (45).jpeg

Vojtěch Smyček

Pan Ondřej Lokos byl naším svatebním fotografem a musím uznat, že jsem byl šokován tím, jak úžasný přístup, kvalitu zpracování, nápady a rychlost předání fotografií Pan fotograf předvedl. Opravdu si s tím vyhrál a nedokážu pochopit, jak to stihl tak rychle a za tak příznivé finance. Pokud váháte, není důvod. Jednoznačně doporučuji!

portret_edited.jpg

Filip Jukl

Jako rodina jsme byli velmi spokojeni s výstupem, prací a výslednýma fotkama pana fotografa. Měl velmi přátelský a energický přístup, který se pozitivně podepsal na množství úsměvů na fotkách a taky na celkovém zážitku z focení. Kvalita výsledných fotek byla excelentní - smysl pro správnou kompozici a celkový dojem z fotky má Ondra vycvičený na profesionální úrovni. Dokáže tak každou fotku udělat svým způsobem speciální. Vřele doporučuji, Filip.

Svatba_Paskov_ (74)_edited.jpg

Alexandra Kasperová

Pan Lokos byl naším svatebním fotografem. Jeho služby můžeme jen doporučit. Zachytil náš svatební den dle našich představ. Krásné fotky, rychlé zpracování a předání fotek. Byl k nám velmi vstřícný a ochotný, na všem se dalo domluvit dle potřeby a našich přání.

logo.jpg

Tik Tak

Spolupráce s Ondrou se mi moc líbila. Z fotek jsem byl nadšený. Je to mladík, který má zápal do focení a jde vidět, že to pro něj je jistě i koníčkem a né jen prací. Velmi rychlá komunikace, příjemné jednání a fotky na jedničku. Určitě doporučuji dál. Fotil mi produktové fotografie a jeho kreativita mne udivovala. Vymýšlel různá zátiší, kulisy a vychytávky, které dodaly fotkám skvělý vzhled.

falcon relity logo - užití_edited.png

Falcon Reality

Rádi bychom poděkovali touto cestou Ondrovi za skvělé profesionální fotografie k prezentaci námi prodávaných nemovitostí. Od té doby co naše nemovitosti k prodeji fotí Ondra, je prodej nemovitostí téměř okamžitý. Profesionalita, cit pro detail a diskrétnost jsou priority, kterých si u něj nejvíce ceníme. Jsme rádi, že pro nás tyto krásné fotografie ať už interiéru či exteriéru dělá a těšíme se na další spolupráci.

florbal-nove-logo-orez-mensi.png

Slovan florbalový klub

Ondra je spolehlivý fotograf, který vždy odvedl svoji práci skvěle. Perfektně zachytil atmosféru zápasů a ukázal, že i náročné požadavky umí obratně a nápaditě vyřešit. Fotografie byly vždy včas poslány. Mohu jen vřele doporučit.

Jitka Biernatova.jpg

Makléřka - Jitka Biernatová

Dlouho jsem hledala fotografa na profi fotografie realitního makléře. Musela jsem co nejdříve poslat fotky bez dětí, ale nebylo, kdo by je udělal v tak krátkém termínu. Kolegyně mi doporučila Ondřeje Lokose (Loko´s Photo). Ihned jsme domluvily termín, do 3 pracovních dnů byly fotky hotové a výběr velmi bohatý. Mohu jen doporučit. Sama už se těším na focení naší fenky Fenty na její webovou stránku a prospekty.

received_1427587330678487_edited_edited.

Kapela Náhoda

Profesionální přístup, skvělé fotky a záliba ve fotografování. Vřele doporučujeme Všem, kteří si chtějí zdokumentovat jakýkoliv den, na který nechtějí zapomenut.

dnes pomaham

DNES POMÁHÁM, z.s.

Pokud si chcete připomínat atmosféru vaší výjimečné události, Ondra Lokos je skvělou volbou.
Děkujeme za nádherné fotografie z našeho Woman power setkání a chválíme profesionální přístup a skvělou rychlost dodání fotek.

74294573_647024899160963_318045270321397

Klub Friends

Na základě dlouhodobé spolupráce můžeme Ondru jen doporučit. Spolehlivost a hlavně vždy skvělé navnímání potřeb jsou dva hlavní aspekty, díky kterým naše spolupráce trvá již 2 roky.

Dlouhodobá spolupráce

falcon relity logo - užití_edited.png
cropped-dsdsd-e1590044875185-2.png
1594808121054.png
kaufland-logo-social.png
cropped-behej-brno-logo-e1545938167592-3.png
jagar_logo_krivky-1024x301.png
FAST_barevne_RGB_CZ.png
logo.png
asterix.png
bottom of page